/biokominki.html

fb

Biokominki

Zdjecie glówne

Marzy Ci się w domu kominek, ale nie możesz pozwolić sobie na jego montaż? Teraz to już nie problem. Zrealizuj swoje marzenia, wybierając biokominek – prosty sposób na udekorowanie wnętrza oraz wprowadzenie rodzinnego ciepła.

Gdy tylko pojawiły się na rynku, biokominki od razu podbiły serca wielu miłośników domowego ciepła. Idealnie bowiem wypełniły lukę w marzeniach, która była nie do wypełnienia – szczególnie dla mieszkańców bloków. Zalet biokominków jest naprawdę wiele:

Dostępnych jest wiele rodzajów biokominków. Można wybierać nie tylko ich rozmiar (od zajmującego całą ścianę, po mały kompaktowy, który zmieści się na stoliku kawowym), ale też rodzaje biopaliwa. Najpopularniejszy jest etanol, gdyż jest bezwonny, długo się spala i nie produkuje dymu. Skutecznie zastępuje drewno, dając w zamian ten sam, zadowalający efekt ciepła, na którym Ci zależało.

Biokominki można bezpiecznie stosować na osiedlach wielomieszkaniowych, gdyż nie powoduje zagrożenia dla instalacji elektrycznych czy grzewczych.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w Lubiczowie (położonego w bliskim sąsiedztwie m.st. Warszawa), gdzie czeka na Ciebie szeroka oferta biokominków. Dostępne są modele w wielu rozmiarach oraz różnych stylach.

Profesjonalny zespół doradców pomoże w wyborze i odpowie na każde pytanie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Odwiedź nas i wybierz rozwiązanie dostosowane do potrzeb.