/piece-kominkowe.html

fb
Header photo

W 4MA Kominki zawsze znajdziesz optymalny piec kominkowy.

Są niepozorne, a jednocześnie bardzo silne – tak samo jak zwierzęta, od których pochodzi ich potoczna nazwa. Piece kominkowe,zwane też kozami, to niewielkie urządzenia o dużej sile grzewczej.

Piece kominkowe idealnie nadają się do każdego rodzaju pomieszczeń, bez względu na ich metraż. Należy je wtedy dobierać pod względem mocy, jaką posiada dany model. Są też bardzo proste w montażu. Wystarczy ustawić je w dowolnym miejscu, a następnie podłączyć do komina. Są urządzeniami wolnostojącymi, dlatego bez żadnych przeszkód można zmieniać ich lokalizację w domu, wedle Twojego gustu. W odróżnieniu od tradycyjnych kominków posiadają zamykane drzwiczki, co jest szczególnie doceniane przez rodziców małych dzieci.

Już sama ich forma zewnętrzna zachwyca. Dodajmy do tego fakt, że obecnie producenci wykonują ich obudowy w różnych stylach, co pozwala na dopasowanie ich do każdego stylu, w jakim urządzony jest dom lub mieszkanie. Wykonane są z trwałych materiałów odpornych na wysoką temperaturę. Pozwalają w znaczący sposób obniżyć rachunki za ogrzewanie, dzięki długiemu czasowi utrzymania ciepła.

W naszej siedzibie znajdziesz piece kominkowe stworzone przez najlepszych producentów. Stawiamy przede wszystkim na jakość, bo to ona jest gwarancją zadowolenia naszych klientów. W przypadku pytań nasz personel doradzi w wyborze najbardziej odpowiedniego i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Odwiedź nasz salon, by zapoznać się z pełną ofertą. Zapraszamy do współpracy, zapewniając szeroki wybór rozwiązań dostosowanych do potrzeb i oczekiwań. 

 

morso logotyp

 

spartherm logotyp

 

kratki logo

 

austroflamm logotyp

 

 

romotop logotyp