/o-firmie.html

fb
Header photo

Ekonomicznie, Ciepło, Bezpiecznie

Powyższe atrybuty przyświecają nam w trakcie realizacji naszych wszystkich usług. Zdajemy sobie sprawę, że wykonując kominek, musimy zagwarantować pełne bezpieczeństwo dla jego późniejszych użytkowników. Dzięki wieloletniej obecności w branży – kominkami zajmujemy się od 2003 roku, dysponujemy obszernymi pokładami doświadczenia. Łącząc nasze umiejętności praktyczne z posiadanym przez nas specjalistycznym wykształceniem budowlanym, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość dostarczanych produktów. W naszej działalności skupiamy się na unikatowych aspektach każdego projektu. Bardzo dobra znajomość rynku, wieloletnie ugruntowane kontakty handlowe z wiodącymi producentami i dostawcami, pozwalają nam zawsze optymalnie dopasować naszą ofertę do konkretnego zapotrzebowania.


W odróżnieniu od głównego trendu, jaki można niestety zaobserwować w branży, rozwiązania które dostarczamy to zawsze najbardziej wyważony kompromis pomiędzy jakością i ceną. Mówiąc krótko: najwyższa jakość za rozsądną cenę. Jesteśmy w stanie dokonać tego m.in. dzięki ciągłemu podążaniu za nowymi produktami oraz technologiami, które co chwila pojawiają się w ofercie. Innowacje powodują, że realizowane przez nas kominki potrafią sprostać coraz to bardziej wysublimowanym potrzebom naszych Klientów.


Powierz swój kominek w nasze ręce. Jesteśmy bliżej niż może się wydawać.


Nasze biuro i magazyny zlokalizowane są w blisko zjazdu z obwodnicy Warszawy (S8) na drogę 580 w kierunku Sochaczewa – przy głównej drodze, między Warszawą a Babicami. W związku z powyższym jesteśmy w stanie szybko, w dogodny sposób dotrzeć z naszą ofertą do szerokiego kręgu odbiorców.


Dla niezmotoryzowanych istnieje możliwość dojazdu komunikacją publiczną – przystanek zlokalizowany jest w odległości kilkuset metrów.


Dla naszych klientów czeka przestronny parking. Zapraszamy.