/aktualnosci/Seria-Bef-flat.html

fb

Aktualności

Kominki do domów o niskim zapotrzebowaniu na energię.

Dla tych, którzy marzą o obcowaniu na co dzień ze spektaklem, jaki odgrywają płomienie buzujące w kominku, a do tej pory nie mogli sobie na ten komfort pozwolić z powodu zbyt wysokiej temperatury powietrza w domu, która zostawała osiągnięta wkrótce po uruchomieniu paleniska mamy idealne rozwiązanie. Wprowadzamy do naszej oferty serię nowoczesnych i wysoce zaawansowanych technologicznie wkładów kominkowych Bef Flat.

Urządzenia dostępne są w zakresie nominalnej mocy grzewczej od 3 do 8 kW, w każdym z najbardziej popularnych rodzajów przeszkleń, z drzwiami otwieranymi do boku lub unoszonymi w górę.

Wkłady kominkowe z serii Flat cechuje przede wszystkim niewielka głębokość (nawet poniżej 33 cm), przy zachowaniu typowych rozmiarów szyby. Płytkie palenisko idealnie komponuje się do mniejszych wnętrz, oraz wszędzie tam gdzie z innych powodów nie można sobie pozwolić na głęboki kominek. Nie ma jednak negatywnego wpływu na dekoracyjne funkcje urządzenia.

W naszym sklepie już na ekspozycji przedstawiciel linii – model Flat V 8 CP. Zapraszamy do oglądania.

Ciekawostki:

  • Urządzenia z linii Flat dostępne są z opcjonalnym uchwytem montażowym, umożliwiającym powieszenie kominka na ścianie
  • Standardowe czarne wnętrze (elementy pionowe) wkładu kominkowego dostarczane są w czarnym szamocie. W opcji jasny szamot lub czerwony
  • Rewolucyjny system adaptacyjny deflektora, w który wyposażono produkty, umożliwia optymalne zestrojenie wkładu kominkowego z indywidualnym cechami komina