/aktualnosci/obnizka-morso.html

fb

Aktualności

Nowy niższy cennik Morsø

Od grudnia obniżamy ceny duńskich piecy Morso. Teraz taniej nawet o 25%. Szczegóły w cenniku.

Niewielu jest takich, którzy wiedzą więcej na temat żeliwa, aniżeli odlewnia żeliwa Morsø Jernstøberi. W Morsø od ponad 150 lat zajmujemy się sztuką budowania pieców żeliwnych, które mają nie tylko ładny kształt, ale są także funkcjonalne. Sztukę tę doskonalimy między innymi dzięki współpracy ze znanymi projektantami, takimi jak Sigvard Bernadotte, Knud Holscher, Kaare Klint czy Monica Ritterband. Morsø wykorzystuje nie tylko duże doświadczenie i osiągnięcia wynikające ze stosowania żeliwa oraz z produkcji najlepszych pieców żeliwnych. Po prostu nie ma nic lepszego, od solidnego materiału.

Z biegiem czasu Morsø stało się synonimem nie tylko klasycznych pieców żeliwnych, ale i najnowocześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych. Firma Morsø wyrobiła sobie markę jako światowy lider, a obecnie eksportuje swoje produkty do wszystkich krajów świata, niezależnie od strefy klimatycznej.

Dla większości klientów piec z Morsø to coś więcej, niż jedynie zwyczajne źródło ciepła. To nieodzowny element ogrzewania domowego, solidny mebel, serdeczny i wierny przyjaciel, przy którym od dziesięcioleci można przeżywać miłe chwile. Zarówno w czasie deszczowego lata, jak i wtedy, gdy jesienne wiatry hulają po dachu domu, lub gdy spada z niego śnieg, to trzaskający w piecu ogień stwarza nam magiczny nastrój.

Teraz produkty Morsø dostępne w cenach niższych nawet o 25% - szczegóły w załączonym ceniku.